• +3613208893

Tomori házirend

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Célja a házirend rögzíti a jogokat és a kötelességeket, valamint az iskola munkarendjét. Célunk, hogy mindenki betartsa a szabályait. Ez biztosítja a nyugodt, biztonságos nevelést, oktatást az iskolában.

Hatálya: a Házirend az iskola tanulóira és dolgozóira egyaránt vonatkozik, az iskola épületén, udvarán és egyéb területein illetve az iskolán kívüli foglalkozások, rendezvények helyszínein is. Kiadása napjától kezdve érvényes, és a visszavonásáig áll fenn. A tanulók nagyobb csoportjának a tanulói jogviszonnyal rendelkezők 50%+l főt tekintjük. Az osztályfőnökök minden tanév első osztályfőnöki óráján kötelesek feldolgoztatni tanítványaikkal a Házirend szövegét, és megismertetni őket azokkal a szabályokkal, amelyek a tanulói jogokkal és kötelességekkel foglalkoznak. A házirendet a tanulók aláírásukkal veszik tudomásul.

A Tomori Pál Általános Iskola házirend szabályzata a gombra kattintva letölthető:

© 2024 Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola.