• +3613208893

Nyílt hét órarendje
2018. november 19 - 23.

Ruhabörze
november 29-én és 30-án (csütörtökön és pénteken 15-18 óráig)

Budapest XIII. Kerületi

Tomori Pál Általános Iskola

Madárbarát Iskola

Tomori Pál Általános iskola csatlakozott a Magyar Madártani Egyesület által meghirdetett Madárbarát Iskola című programhoz. Madáretetők kihelyezésével, folyamatos működtetésével és téli időszakban madáretetéssel segítjük az iskola kertjébe látogató "tollas" barátainkat.

Örökös Ökoiskola

A projekt célja a gyerekek, diákok környezettudatosságának erősítése, a környezeti nevelési tevékenységek színvonalának és a Natura 2000 területek ismertségének növelése a köznevelési intézményrendszeren belül. Ehhez csatlakoztunk 2017-ben.
Közép-Pesti Tankerületi Központ
Székhely: 1149 Bp, Mogyoródi út 21.
Típus: tankerületi központ
Képviselő: dr. Házlinger György