2017-06-07
EBÉDBEFIZETÉS 2017 SZEPTEMBER
2017-05-30
NAPKÖZIS TÁBOR
2017-05-18
Titkos Kert Meghívó
2017-05-13
EBÉDBEFIZETÉS
2017-04-21
Etika / Hit és erkölcstan 2017/2018
Összes hír

Eredményeink

2014-2015 Archiv

2013-2014 Archív

2012-2013 Archív

MÁJUS 

TANULMÁNYI EREDMÉNYEK

 

TITOK – angol -  Országos Levelezős Verseny

VII. hely Girls and boys csapat  6. osztály 

   V. hely  Pupils csapat 4. osztály 

 

Iskolai Mesemondó Verseny (2. évfolyam)

   I. hely Csendes Laura

 II. hely Kiss Dorottya Réka 

III. hely Breitenbach Konrád 

 

SPORTEREDMÉNYEK

 

Kerületi Sakkverseny

Felsős lány csapat I. hely — Fodor Enikő, Karvai Bianca, Ónodi Brigitta  

Felsős fiú csapat I. hely - Krivács Kristóf, Mátrai Barnabás, Szabó Máté, Karvai Bence

Alsós fiú csapat III. hely—Polyák László, Defend Bálint, Simsik Norbert  

Egyéni eredményekFodor Enikő I. hely, Karvai Bianka II. hely, Ónodi Brigitta II. hely, Rigó Mariella III. hely, Mátrai Barnabás III. hely

 

Atlétika

Budapesti I. hely—Faragó Kincső (3.a)

Kerületi I. hely—Juhász Bence, Romvári Balázs, Rácz Béla, Szalai Márton, Pusztai Dominik, Kovács Patrik

II. hely—Garai Bence, Burány Mihály, Vörös Bence, Nikolai Miklós, Nagy Nándor, Roczkov Attila, Szabó László, Sándor Vince, Neculai Krisztián, Simon Szabolcs, Kovács Iván

II. hely—Faragó Kincső, Pintér Piros, Csáki Léna, Magai Renáta, Kiss Dorottya, Rockov Aisa

II. hely—Mátravölgyi Anna, Hepp Dorottya, Aradi Imola, Pacsai Fanni, Palkó Janka, Sárkány Petra, Kovács Mirtill, Káldi Noémi, Jurák Laura, Dávid Noémi, Galla Johanna

 

 

ÁPRILIS

TANULMÁNYI EREDMÉNYEK

 

KENGURU ORSZÁGOS MATEMATIKA VERSENY

Tóth Kata (5.o.) III. hely

 

KERÜLETI ADY MATEMATIKA VERSENY

Ferenczi Réka I. hely, Gajdos Milla II. hely, Horváth Borka III. hely (8. évf.) 

 

Mayer Balázs IV. hely, Tóth Kata II. hely, Szalai Márton II. hely, Faragó Hunor IV. hely, Tóth Ambrus VI. hely (5-6. évf.)

 

 BUDAPESTI ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERESENY

Szalai Márton (6.b) 12. hely, Mayer Balázs  (4.a) 26. hely, Gajdos Milla (8.o.) 29. hely

 

ISKOLAI ANGOL VERSMONDÓ VERSENY

6. évf.

Dárdai Boglárka I. hely, Zsarnai Boglárka, II. hely, Szepesi Dávid III. hely

 

5. évf.

Füleki Lili I. hely, Marton Eszter I. hely, Kovács Mirtill II. hely

 

4. évf.

Simon Szabolcs I. hely, Sándor Vince I. hely, Réthy Anna II. hely, Madarász Boglárka III. hely

 

KERÜLETI ANGOL VERSMONDÓ VERSENY

Réthy Anna (4. évf.) III. hely

 

KERÜLETI FIZIKA VERSENY

Gajdos Milla VI. hely, Horváth Borka VIII. hely (8.o.) 

 

 

 SPORTEREDMÉNYEK

 

KERÜLETI JÁTÉKOS SPORTVERSENY

III. hely

Aradi Imola, Szabó László, Simon Szabolcs, Nagy Kornél, Hepp Dorottya, Madarász Boglárka, Necula Krisztián, Sándor Vince, László Flóra, Mátravölgyi Anna (4-5. évf.)

 

V. hely

Kiss Anikó, Csáki Léna, Vörös Bence, Szpodnyi Zsolt, Stefkó Anna, Eisler Barna, Kiss Ábel, Garai Bence, Kiss Hanna, Faragó Kincső (2-3. évf.)

 

KERÜLETI LABDARÚGÁS

 

III. hely

Garai Levente, Nagy Zoltán, Sárkány Roland, Kovács Patrik, Faragó Hunor, Rácz Béla, Soós Gábor, Eszes Norbert, Pusztai Dominik (6-8. évf.)

IV. hely

Bödi Dominik, Szép Ádám, Szép Ábel, Nagy Nándor, Oláh Dávid, Kikolay Miklós, Pusztai Dániel, Garai Bence, Eisler Barna, Szabó András, Gazsek Máté, Szpodnyi Zsolt (1-2. évf.)

 

II. hely

Édes Bence, Nagy Kornél, Szabó László, Simon Szabolcs, Varga Levente, Hajdú Márk, Kovács Iván, Necula Krisztián, Sándor Vince, Kiss Ábel, Szabó Bálint (3-4. évf.)

 

 

 

 

MÁRCIUS

TANULMÁNYI EREDMÉNYEK

Mastermind  Angol Verseny (kerületi)

 

VI. hely Horváth Rubinka, Nyegota Bence, Ferencz Dániel (7. o.)

Bendegúz Nyelvész Verseny (megyei)

10. hely Gajdos Milla,  14. hely Krivács Zsófia, 24. hely Horváth Borka (8.o.) 

Matematika Verseny (budapesti)

II. hely Harhai-Tóth Zsófia (2.a)

 

FEBRUÁR

TANULMÁNYI EREDMÉNYEK

Észak-Pesti Bolyai Természettudományi Csapatverseny

V. hely Tóth Ambrus, László Bálint, Kovács Patrik, Mátyás Rómeó (6.a)

12. hely Ferenczy Réka, Gajdos Milla, Krivács Zsolt, Garai Levente (8.o.)

Teleki Pál Földrajz Verseny (kerületi)

VI. hely Kovács Márton, VII. hely Ferenczy Réka, VIII. hely Krivács Zsófia (8.o.)

Kémia Verseny (kerületi)

II. hely Gajdos Milla (8.o.)

 

SPORTEREDMÉNYEK

Ergométer Verseny (kerületi)

II. hely Hepp Dorottya, III. hely Rábavölgyi Lili (6.a) és Lambauglu Selin (5.o.), IV. hely Árokszállási Gábor (8.o.) és Édes Zalán (4.a), V. hely Rusz Emma (4.a) VI. hely Horváth Borka (8.o.)

Zsinórlabda Verseny (kerületi)

IV. hely Mátravölgyi Anna, Rusz Emma, László Flóra, Aradi Imola, Bánki Kata, Sperka Jázmin, Palkó Janka, Magai Renáta, Szamosfalvi Szilvia, Sebők Mercédesz

Sulipoló (kerületi)

II. hely Rockov Attila, Lambert Kristóf, Necula Krisztián, Szabó Bálint, Édes Bence, Simon Szabolcs, Varga Levente, Nyüsti István, Magai László

Zsinórlabda (kerületi)

III. hely Mátravölgyi Anna, Juráncsik Bettina, Sárkány Petra, Réthy Anna, Nemes Zsófia, Rábavölgyi Lili, Ferenczy Tímea, Ónodi Brigitta, Jurák Laura, Dárday Boglárka, Jónás Hajnaklka, Bazsó Bianka

 

DECEMBER-JANUÁR

TANULMÁNYI EREDMÉNYEK

 

Eötvös József Matematika Emlékverseny (kerületi)

II. hely Lambert Kristóf,  IV. hely Tóth Kata (5.o.)

 

Informatika Verseny (kerületi)

I. hely Tóth Kata, III. hely Krivács Kristóf (5.o.)

 

Balázs Judit Matematika Emlékverseny (kerületi)

III. hely Faragó Hunor (6.a), V. hely Szalai Márton (6.b)

 

Német Versmondó Verseny (kerületi)

I. hely Nagy Kornél (4.a)

 

ONTV (kerületi)

VI. hely Wágner Marcell  (8.o.)

 

LÖWENZAHN (országos német verseny)

I. hely Tóth Kata (5.o.)

III. hely Tóth Ambrus (6.o.)

 

ON-LION (országos angol verseny)

I. hely Kovács Fanni, III. hely Soós Marcell (6.b)

 

English Language Contest (országos angol verseny)

II. hely Gajdos Milla, II. hely Ferenczy Réka (8.o.), II. hely Nyegota Bence (7.o.)

 

Népdaléneklési Verseny (kerületi)

Énekes nagy együttes ezüst minősítés—Marton Eszter,  Káldi Noémi,  Füleki Lili, Bánfi Anna,  Csáki Lili, Juráncsik Bettina, Agócs Angéla, Tóth Kata, Sós-Hegedűs Zsófia, Kovács Mirtill (5.o.)

 

Szépíró Verseny (kerületi)

II. hely Kaszonyi Panka (2.b)

 

 

OKTÓBER-NOVEMBER

TANULMÁNYI EREDMÉNYEK

 Gajdos Milla (8.o.) III. hely—Babits Kupa

                                  IV. hely—ker. Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

 

Rigó Mariella, Szilágyi Anita, Molnár Anna, Szuromi-Kovács Blanka

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (Észak-Pesti Körzet) (3. o.)

I. hely

 

Horváth Borka III. hely, Garai Levente IV. hely—Berzsenyi Dániel Gimnázium Matematika Tehetséggondozó Műhely által szervezett versenyen (8.o.)

 

Krivács Zsófia, Horváth Borka, Gajdos Milla, Ferenczi Réka

VI. hely—Bolyai Matematika Csapatverseny (Észak-Pesti Körzet)

(8. o.)

 

Zsarnay Boglárka (6.a) ezüst minősítés—ker. Népdaléneklési Verseny

 

Kőrizs Mihály (3.b) I. hely – Bűnmegelőzési pályázat

 

Alvarez Hanuszek Kamilla IV. hely, Dávid Noémi IV. hely, Kovács Fanni I. hely, Soós Marcell III. hely (5.o.)— angol nyelvű ON-LION VERSENYEN A1 kategória MM Publications—ELT Hungary

 

Tóth Kata (5.o.) I. hely, Tóth Ambrus (6.b) I. hely—német nyelvű MM Publications—ELT Hungary LÖWENZAHN A1+ kategóriában

 

OKTÓBER

SPORTEREDMÉNYEK

 

Hanitz Botond IV. hely, Horváth Borka IV. hely, Naszári Martin V. hely (8.o.)—ker. Diákolimpia BOWLING 

 

Krivács Kristóf, Rácz Béla, Kovács Patrik, Pusztai Dominik, Romvári Balázs III. hely—3. kcs. ker. Diákolimpia Mezei futás

 

Kovács Iván, Szabó László, Nagy Kornél, Sándor Vince, Necula Kriszitán III. hely—2. kcs. ker.  Diákolimpia Mezei futás

 

 

 SZEPTEMBER

SPORTEREDMÉNYEK

 

Kerületi Diákolimpia Váltófutás

I. hely—Kovács Patrik, Romvári Balázs, Rácz Béla, Soós Gábor, Pusztai Dominik, Sárkány Petra, Dávid Noémi, Káldi Noémi, Kovács Fanni, Galla Johanna (3. kcs.)

I. hely—Sperka Jázmin, Hepp Dorottya, Szabó László, Kovács Iván Pál, Palkó Janka, Sándor Vince, Aradi Imola, Simon Szabolcs, Mátravölgyi Anna, Necula Krisztián (2. kcs.)

III. hely—Guljajev Natália, Fodor Enikő, Ferenczy Réka, Krivács Zsófia, Bencze Stefánia, Garai Levente, Ludik Ádám, Nagy Albert, Wágner Marcell, Ferenc Dávid (4. kcs.)

V. hely—Faragó Kincső, Magai Renáta, Szabó András, Garai Bence, Pintér Piros, Csáki Léna, Pusztai Dániel, Kiss Dorottya, Bányai Milán, Nykolaj Miklós (1. kcs.)

 


  

Főoldal Kapcsolat